X
تبلیغات
زولا

بیگانه

یکشنبه 27 دی 1394

برای اولین بارخودم را به دست بی تفاوتی پرمهر دنیا سپردم، آن را بسیار شبیه خودم دیدم و بسیار برادرانه دیدم و حس کردم خوشبخت بودم و هنوز هم خوشبختم. برای اینکه همه چیز کامل شود، برای اینکه کمتر خودم را تنها حس کنم، برایم می ماند تا آرزو کنم تماشاگران بسیاری در روز اعدامم حضور داشته باشند و با فریادهایی از نفرت به پیشواز من بیایند.


رمان بیگانه

آلبر کامو

همایش آبکی!

چهارشنبه 23 دی 1394

شهرداری اصفهان میزبان یک همایش بین المللی دو روزه است که طی آن ۶۴ پروژه و فرصت سرمایه گذاری در اصفهان به سرمایه گذاران خارجی و داخلی معرفی می شود. همانطور که می دانید این همایش آبکی نیز بازخورد و نتیجه ای نخواهد داشت. چراکه هیچ انسان عاقلی در ایران و به ویژه اصفهان که با بحران آب و ریسک بالای سرمایه گذاری روبرو است سرمایه گذاری نخواهد کرد. ضمن اینکه مهمانان خارجی این همایش در گفت و گو با همکارم این همایش را بی فایده دانستند و گفته اند که هیچ نوع سرمایه گذاری ای در این پروژه ها نخواهند داشت.


پ.ن: دلم برای مردمان اصفهان می سوزد؛ چرا شهرداری با پول مردم بریز و بپاش می کند، بدون این که سودی به آنها برسد؟ به نظر من همایشی  بی فایده که ۵۰۰ میلیون هزینه برگزاری داشته باشد همان بهتر که برگزار نشود.

ها؟!

سه‌شنبه 22 دی 1394

لیونل مسی مطبوعات اصفهان

چهارشنبه 16 دی 1394

امروز همکارم به من گفت تو لیونل مسی مطبوعات اصفهان هستی؛ خیلی لذت بردم. اینکه مسی مطبوعات اصفهان هستم یا نیستم بحث جدایی هست؛ اما به هرحال جمله خیلی شیرینی بود.

2016، سال بهترین ها

پنج‌شنبه 10 دی 1394

فردا یکم ژانویه 2016 میلادی هست؛ این روز را به همه مسیحیان جهان تبریک میگم و آرزوی سلامتی، صلح، بهروزی، ثروت و موفقیت برای همه انسان های کره خاکی دارم. آرزوی قلبی ام این است در هر جای دنیا جنگ و ترور وجود دارد به پایان برسد؛ ضمن این که برای کشورها و ملت های سوریه، عراق، یمن، لیبی و افغانستان آرزوی صلح، امیدواری و صبر می کنم. به امید روزی که همه خرابی های ناشی از جنگ آباد شود و همه انسان ها بتوانند در کشور خودشان به بهترین شکل زندگی کنند و لذت ببرند. 2016، سال بهترین ها خواهد بود؛ مطمئنم. happy new year to all

جانم رو مدیون تو هستم خانم دکتر!

چهارشنبه 9 دی 1394

خانم دکتر مهنوش مومنی که با مقنعه قهوه ای سمت چپ نشسته، در سال 1386 جان من رو  نجات داد. ممنونم ازش و براش آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.


برندی که با دست خودمان نابود شد

چهارشنبه 9 دی 1394«کافی کولا و کیک و کلوچه خویی، محصولی از شرکت خوبان نوش سپاهان» همه ما طعم نوشابه های کافی کولا و کیک و کلوچه خویی را خاطرمان هست. متاسفانه این برند در سال ۸۴ به با مشکلات مالیاتی و بانکی روبرو شد و از ۱۲۰۰ پرسنلی که داشت، الان ۴۰ نفر باقی مانده اند. موسی خانی موسس و صاحب این برند هم دو هفته پیش به رحمت خدا رفت. امروز که به این کارخانه در جاده فرودگاه اصفهان رفتم، حس اندوه بزرگی به من دست داد. کارخانه ای ۱۰۰ هزار متری با آن همه تجهیزات که می توانست هزاران نفر از جوانان را مشغول کند، خاک می خورد. البته پسر ارشد موسی خانی در مصاحبه با من قول داد که این برند ملی را احیا کند و دوباره خویی و کافی کولا را به اوج برساند.

پ.ن: سیستمی که کارآفرینان را نابود می کند باید درش گل گرفت

( تعداد کل: 11 )
   1       2    >>