X
تبلیغات
زولا

روزهای منتهی به پاییز

جمعه 27 شهریور 1394

روزهای تابستانیِ منتهی به پاییز رو خیلی دوست دارم. یه حس خیلی عجیبی تو این روزهاست. نه متوجهی که هوا گرم هست و نه میفهمی که هوا داره سرد میشه! این روزهای شهریور 94 هم داره تمام میشه و به پاییز و مهر نزدیک میشیم و بعد هم که زمستون زیبا میاد. 

من هم که این روزها سخت مشغول کار در روزنامه جام جم هستم. و با رفتن مدیر تحریریه من قراره از فردا (شنبه) من جانشین اون بشم. امیدوارم که از پس این کارمهم و سخت بر بیام. به امید روزهای بهتر برای همه آدم ها.

آرامش و دیگر هیچ...

یکشنبه 22 شهریور 1394


مثل این نوجوان که تشنه آب است، تشنه آرامشم...


بیایید رسانه را نفروشیم!

سه‌شنبه 17 شهریور 1394

حیف از رسانه های اصفهان که در اختیار اشخاص هستند و صاحبان آن برای مبلغ ناچیزی حاضر به قبول رپورتاژ خبری می شوند.عده ای اشخاص متمول با عقل ناقصی که دارند گمان می کنند رسانه ها به اندازه شخصیت حقیرشان کوچک و بی ارزش است، حال این که همین رسانه ها هستند که فرهنگ و همه چیز جامعه را شکل می دهند. حیف از رسانه های اصفهان که در اختیار شهرداری هستند و خبرنگاران رسانه ها جرأت آن را ندارند بگویند بالای چشم شهرداریِ دیکتاتور اصفهان ابرو است! چرا شهرداری اصفهان باید برای چند آگهی و رپورتاژ،  قلم خبرنگاران را خونسا کند؟ چرا تا این حد در برابر کسانی که رسانه ها را می خرند منفعل عمل می کنیم؟ شخصی سفارش رپورتاژ خبری می دهد و در روزنامه، هفته نامه یا خبرگزاری ها درج می شود و اگر حتی یک «و» جا به جا شد، به خودش جرأت توهین به خبرنگار و رسانه را می دهد. «این یک فاجعه نیست؟» بیایید رسانه را نفروشیم! به خصوص به اشخاصی که حقارت از سر و رویشان می بارد.

به یاد آر افتادگی را...

سه‌شنبه 3 شهریور 1394

امرداد امسال هم گذشت و شهریور آغاز شد. پاییز نیز منتظر ماست تا با زردی اش به یادمان آورد افتادگی را...


دل خسته ام از این جا از آدم های دنیا

همین امروز و فردا دل میزنم به دریا

دل میزنم به دریا رنگ تو رو می پوشم

از عمق آبی عشق چشم تو رو می نوشم